Hakkımızda

Water for Life

Puretech Su Arıtma

Puretech water Su arıtma sistemleri “Water for Life (Yaşam İçin Su)” sloganı İle tüm dünyada kaliteli suyu mutfaklara taşımaktadır.

Hayata değer katan çözümleriyle konforu artıran Puretech, yeni nesil su filtreleme cihazları, üstün arıtma teknolojileri ile her evde kolayca ve mükemmel  su  kalitesi  sunuyor.  Çeşme suyunu, bilimsel olarak kanıtlanmış Ters Ozmos teknolojisi ile içilecek kaliteye getiriyor.

Puretech Cihazları aynı zaman tezgahınızın altında çok şık bir şekilde yer alıyor. Mutfaklara kusursuz teknoloji, yüksek verim  ve  estetik getiren Puretech, tüm ürünleri ile hayat kalitesini yükseltecek ayrıntılar sunmakta.

Açık ve kapalı kasa seçenekleri ile gözünüze hitap eden en şık tasarımları mutfağınızla buluşturuyor.

Temiz suya ulaşma konusunda ideal bir seçim olan  Puretech ,  her  evde  kolaylıkla kullanılabiliyor ve içme suyu elde edilmesi konusunda büyük bir rahatlık sağlıyor. Yeni Puretech su arıtma cihazı ile plastik şişe ve damacanada su alma işleminden ve dolayısıyla ekonomik yükten kurtulan kullanıcılar, aynı zamanda suyun uzun süre plastik şişelerde saklanması nedeniyle ortaya çıkabilecek zararlı madde ve bakterileri de hayatından çıkarıyor.  Plastik şişeye son veren yeni ürün, bu özelliğiyle çevre için atılmış kişisel bir adım anlamına da geliyor.

En iyi içme suyu kalitesini hızlı ve kolay bir şekilde sunan yeni Puretech, çeşmeden gelen suyu Ters Ozmos‘un da dahil olduğu 5 kat filtrelemeden geçiriyor. Su Kalitesi Birliği’nin Altın Mühür Sertifikası’nı (Water Quality Association Gold Seal  Certificate) taşıyan ve NSF, FDA, CE standartlarına uygun Puretech Su Arıtma Cihazları, şık tasarımı uygun fiyatı ile her eve girebilecek bir ürün olarak asla kalitesinden de ödün vermiyor.

×

Puretech WhatsApp İletişim Hattı

× Whatsapp İletişim